1 / 10
primatist 23
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 15:50

Кочани / Кочани

италјански глисер Тullio Аbbate primatist23 произведен 1999г
со вгарден мотор BMW од 122kw - 150кс
- регистриран до 2023год со пловна дозвола до 6нм од брег за 7 лица
- А - тестирана приколка до регистрација

може да се види и проба во секое време

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
075990099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам