1 / 9
Gliser REGAL
1 €
26.02.2023 10:06

Карпош / Скопје

Se prodava gliser Regal.

Camecot e registriran cela godina so obezbeden parking i napraven sevris.
Dolzina na camecot e 6.75 metri so vnatresna kabina.
Motor : 4.3 - Mercruiser

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

X x X
Потврден огласувач
070373754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам