1 / 4
KAMERI KAMERA ZA VIKENDICA NIVA PCELARNIK OVOSTARNIK PLAC
8.990 МКД
18.08.2022 08:54

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

KAMERI ZA ZASTITA NA VASETO STOVARISTE , NIVA , VIKENDICA , PCELARNIK I SE DRUGO KAJ STO NEMATE WIFI SIGNAL A SAKATE DA PRATITE PREKU TELEFON ILI KOMPJUTER OD BILO KADE.
RABOTAAT NA BATERII ILI NA STRUJA
IMAAT ALARM FUNKCIJA I VI PRAKAAT SLIKA NA VASIOT TELEFON AKO NEKOJ VLEZE VO VASIOT IMOT

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
078454711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам