1 / 3
Stolici trpezariski se prodavaat
18.000 МКД
Цената не е фиксна
16.09.2022 13:04

Битола / Битола

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 godini stari .
Proizvodstvo ,,Mahagoni,, Kumanovo
Informacii na tel 075 373 874

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
075373874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам