1 / 7
Prodavam nov tapan
По Договор
30.09.2022 09:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton.
repariranje na vasi tapani (menuvanje kozhi, vrvci obraci).
tapanite se standardna velicina.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
076561006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам