1 / 6
PHILIPS 900 ZLATNA SERIJA FA951
345 €
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 18:34

Кичево

PRODAVAM MOKEN PONOVA ZLATNA SERIJA , VISOKO KVALITETETNO PHILIPS POJACALO FA - 951 STEREO POJACALO OD ZLATNATA SERIJA 900 , MNOGU MOKEN , BUKVALNO NOV , REDKO KORISTEN BEZ GREBKI , MOZE DA SE VRZAT 4 ZVUCNICI , SO OPCIJA A 1 PAR , OPCIJA B 2 PARA , IMA SPECIFIKACII 2 X 130 sinus , 2 X 240 muzicka na 4 omi ,vo stereo 2 X 120 wati na 8 omi , bez ZAMENI , CENATA E FIKSNA, INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам