1 / 6
DENON AVR - 1603 AV SARAUND RESIVER
155 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 18:45

Кичево

PRODAVAM DENON AVR -1603 RESIVER I AMPLIFIER , TJUNER SO POJACALO DVE VO EDNO VKUPNA MOCNOST 500 WATI + 1 IMA I SPECIFIKACII, BEZ ZAMENI, CENATA E FIKSNA INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам