1 / 1
LED Plafonki 18W Vgradni
320 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 11:04

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 18W LED Plafonki vgradni 30x30cm 6500K ladno bela svetlina. Odlichen kvalitet i odlichna cena. 320den parce, za pogolema kolichina cenata varira.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам