1 / 3
BAKARNA ZDELA
1.400 МКД
17.07.2022 22:32

Куманово / Куманово

Prodavam vdlabnata BAKARNA ZDELA, kupena vo Germanija, dijametar 17 cm. Prakam i po KARGO. Kontakt: 070 206 079

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам