1 / 3
KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА
2.300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
22.07.2022 13:42

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
Материјал: иверица
боја: бела

Димензии на производот:
Ширина: 35 cm
Длабочина: 40 cm
Висина: 49 cm

Код на производ: 803.092.41

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам