1 / 12
ЧАМЕЦ,КАЈАК,ДУШЕК USB
1 МКД
Цената е фиксна
31.08.2022 17:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови во кутија 2 чамци, 1 кајак и 2 душеци INTEX

ЧАМЦИ
-CHALLENGER 2- 5.000ден.
-димензија 236х114х40цм
-весла и пумпа
-за двајца до 200кг

-CHALLENGER 3 - 8.000ден.
-димензија 294х137х43цм
-алумин.весла и пумпа
-за тројца до 300кг

КАЈАК
EXPLORER K2-10.000ден.
-димензија 312х91х51цм
-2 пара алумин.весла и пумпа

ДУШЕК
-USB CHARGE
-до 136кг 191х100х30цм-3.700ден.
-до 270кг 203х152х30цм-5.000ден.
-со вградена USB.пумпа


Тел број 070 777 753

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам