1 / 6
Gliser GLASTRON
10.000 €
Денес 17:17

Охрид / Охрид

Prodavam gliser "GLASTRON"proizveden 1981 god., registriran, kompletno restavtiran 2022god. so BMW turbo dizel motor 115ks. Ednostaven za odrzavanje.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
078311123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам