1 / 7
Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici
850 €
Денес 18:14

Аеродром / Скопје

Komoda-medijapan/iverica-250 evra
Klub masa-100 evra
Masa i 6 stolici-500 evra
Proizvodstvo ,,Slovenijales'' ekstra socuvani
Tel-075 924 769

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075924769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам