1 / 1
RENT A CAR / IZNAJMUVANJE VOZILO
25 €
30.10.2022 08:12

Битола / Битола

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila.

*** CENA ZA DO 3 DENA ---> 25 EUR DNEVNO.
*** CENA ZA NAD 3 DENA ---> 20 EUR DNEVNO.
*** CENA ZA VOZILO SO ZELEN KARTON ---> 30 EUR DNEVNO.
INFORMACII NA: 075 880 907

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

5490 €

*** MERCEDES A180 CDI *** FACELIFT MODEL 2010 ***

5300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам