Goran


HONDA ACCORD 2.2 CTDI * MODEL 2007 ( napraven golem servis )

Se prodava Honda Accord 2.2 CTDI, redizajn modelska 2007, proizvodstv...

5.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.500 €
Битола

Автомобили

**** HYUNDAI GETZ 1.1i REDIZAJN MODEL 2007 **** KLIMA ****

Se prodava Hyundai Getz 1.1 benzin so klima. Redizajn model 2007, ...

2.699 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5 DCI MODEL 2010

Se prodava Renault Megane III 1.5 DCI. Odlicno socuvan, totalno is...

4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

* HYUNDAI GETZ 1.4 * MODEL 2007 * 100 000 KM SO GARANCIJA! *

Se prodava Hyundai Getz 1.4 benzin, 97 konjski sili. Redizajn mode...

2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

*** OPEL CORSA D 1.2 *** MODEL 2011 ***

Se prodava Opel Corsa D 1.2 TWINPORT, 80 konjski sili. Extra socuv...

3.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.999 €
Битола

Автомобили

*** MAZDA 3 1.6 HDI *** REDIZAJN MODEL 2008 *** 66 KW ***

Se prodava Mazda 3 1.6 HDI. Odicno socuvana, totalno ispravna. ...

3.650 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.950 €
Битола

Автомобили

** CITROEN C3 1.6 HDI *** EXCLUSIVE MODEL 2008 *** 66 KW **

Se prodava Citroen C3 1.6 HDI, 90 konjski sili. Odlicno socuvano, ...

3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

MAZDA 3 1.6 HDI ** REDIZAJN MODEL 2008 ** (komplet servis)

Se prodava Mazda 3 1.6 HDI. Odicno socuvana, totalno ispravna. ...

3.650 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.950 €
Битола

Автомобили

*** OPEL ASTRA 1.7 CDTI *** FACELIFT MODEL 2010 ***

Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI, 74 KW. Odlicno socuvana, totalno i...

3.699 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

*** CITROEN C5 1.6 HDI *** 80 KW ***

Se prodava Citroen C5 1,6 HDI, 80 KW. * Odlicno socuvana, totaln...

5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

*** BMW 118 d *** FACELIFT MODEL 2009 *** UNIKAT !!!

* Se prodava BMW 118 D, redizajn model 2009 so noviot motor od 143 ko...

6.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

PEUGEOT 207 1.4 HDI MODEL 2008

* Se prodava Peugeot 207 1.4 HDI. * Odlicno socuvana, totalno ispr...

3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

*** RENAULT SCENIC *** 1.5 DCI *** 78 KW ***

Se prodava Renault Scenic IV, 1.5 DCI, 106 konjski sili. EXTRA EXT...

5.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI (golem servis, 2x kompleti gumi)

Se prodava Citroen C3 Picasso, 1,6 HDI, 66 KW. * Odlicno socuvan...

5.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

** PEUGEOT 207 1.4i ** FACELIFT MODEL 2011 ** REG. 08/2022

Se prodava Peugeot 207 1.4 benzin, proizvedena kraj na 2010, redizajn...

3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

* MERCEDES E200 CDI *** ELEGANCE *** FACELIFT MODEL 2014 *

* Se prodava Mercedes E200 CDI, avtomatik, 136 konjski sili. Tip ...

17.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

NUDAM ZAMENA NA VOZILA SO VASA DOPLATA

AVTO PLAC G-MOBIL NUDI MOZNOST ZA RAZMENA NA VOZILA SO VASA DOPLATA P...

1 €
или предлог цена
Битола

Останато

ZAMAEC VARIJABILEN LUK NOV / ASTRA, VECTRA 1.9 CDTI

*** CENA POSLEDNA, CENA FIKSNA, ZA POMALKU NE SE JAVUVAJ !!! Se pr...

200 €
или предлог цена

PLAC ZA VIKENDICA/KUKA VO S. SLIVNICA - PRESPA

Placot e 500m2 i e vo gradezen reon na s. Slivnica. Izleguva na asfa...

30 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

PLAC ZA VIKENDICA/KUKA VO S. SLIVNICA - PRESPA

Placot e 500m2 i e vo gradezen reon na s. Slivnica. Izleguva na asfa...

30 €
или предлог цена

RATKAPNI ORIGINALNI OPEL-TOYOTA-RENAULT-FORD

Se prodavaat polovni originalni ratkapni za poveke vidovi vozila. Go...

25 €
или предлог цена

BANDASI / BANDAZI / CELICNI / MERCEDES 15ki, 5x112

15 col celicni bandasi za mercedes so 5 strafa. CENATA E 3000 DENAR...

750 МКД
или предлог цена

Goran

Телефон: 075880907

Град: Битола

Facebook страна: https://www.facebook.com/Avtoplac-G-Mobil-314758289416330/

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Goran


Битола

www.reklama5.mk/G-Mobil

075880907

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам