1 / 10
Se prodava najubavata detska soba
33.000 МКД
14.01.2023 15:22

Сопиште / Скопје

Plakar so polici.plakar zakacalka.plakarce.krevet so fioki.masicka so dve stolcina.biro so fioki.dve zidni polici.Site elemento( osven povrsinata na masickata i vratickite od plakarceto - medijapan )se izraboteni od kvalitetna iverica oblozena so abc cena 33000 ima prostor za dogovor na lice mesto telefon za kontakt 071 317 791

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
076442787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам