1 / 1
Koncentrator za kislorod / Концентратор за кислород
1 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 10:17

Куманово / Куманово

Се издава концентратор за кислород
Цена по договор

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Zaklina
Потврден огласувач
075805865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам