1 / 1
Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja
1.200 МКД
25.11.2022 07:05

Скопје Центар / Скопје

Продавам многу малку користен адаптер.
Адаптерот е дезинфициран.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Cvetko
Потврден огласувач
078209818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам