1 / 9
Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..
По Договор
27.01.2023 15:20

Штип / Штип

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izraboteno od drvo !

Odlicno socuvani drveni masi , komodi, komoda za televizor , zakacalka so sandce za cevli se izraboteno od drvo
Komoda drvena - 130e
Cevlarnik so ogledalo i zakacalka izraboten od drvo so kombinacija iverica - 5000den
Komoda drvena za televizor - 3000 den
Masa drvena - 3000den
☎️078/353-333

☎️074/207-307Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

stip
Потврден огласувач
074 207 307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам