1 / 10
Две Слики на Платно - Декорација за Дом
70 €
21.09.2022 20:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Две нови слики на платно купени од Грција. Одлични декорации за дом или спална соба. Некористени бидејќи не одговараат соодветно во мојот простор. Комплетно се нови и сочувани.

Димензии: 80х80 - слика со дрвја и куќа
Димензии: 70х50 слика со дрвја и чадор

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075423703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам