1 / 6
Unikatni lusteri
15.000 МКД
05.01.2023 18:01

Битола / Битола

Se prodavaat dva komplet unikatni luksuzni lusteri 250eur koi se kupeni po mnogu povisoka cena

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Останато

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
075 500 002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам