1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО
23 €
13.10.2022 10:42

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА НА ПРЕКРАСНА И АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ПОДПЕЛИСТЕРИЕТО, НА САМИОТ ПАТ ЗА ТРНОВО, СО МОЖНОСТ ЗА СТРУЈА, ВОДА, ОДВОД ИТН..
ПАРЦЕЛАТА Е 2000 М2, СЕ ПРОДАВА КАКО ЦЕЛИНА

ЦЕНА:23 ЕВРА/М2

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н!!

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СТРЕЖЕВСКА НАСЕЛБА

36 €

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам