1 / 7
Masa za vo dnevna soba
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 20:31

Ресен

Prodavam mase za vo dnevna soba,
dimenzii na maseto 120x120cm, stakloto e 1cm debelo, visoka e 34cm
ima 4 kolca, lesno podvizno,
praveno e po naracka, voopsto ne e osteteno,

Cenata ne e fiksna,

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
077808378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам