1 / 9
Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 13:00

Битола / Битола

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава / Можна е замена од:

Borce
Потврден огласувач
072748701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам