1 / 5
Plakar Cilek
200 €
28.01.2023 11:29

Аеродром / Скопје

Prodavam dvokrilen plakar Cilek so dimenzii 103x60x208...
Perfekten kvalitet i izrabotka so debelina od 20 mm, ne e kako od kaj nas materijalite so 10mm ili 12 mm iverka...

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070328386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам