1 / 3
Кислороден концентратор
29.500 МКД
08.11.2022 18:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава кислороден концентратор Irene.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

GJORGJI
Потврден огласувач
077994999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам