1 / 1
СЕ ИЗДАВА ОБЈЕКТ ВО ИНДУСТРИСКА ЗОНА ЖАБЕНИ
1 €
09.11.2022 19:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

СЕ ИЗДАВА ОБЈЕКТ ЛОЦИРАН ВО ИНДУСТРИСКАТА ЗОНА ЖАБЕНИ,СО КВАДРАТУРА 500 м2,НА ПАРЦЕЛА ОД 4300 м2.ПОГОДЕН Е ЗА ПОВЕЌЕ ДЕЈНОСТИ,ЗА ПРОИЗВОДСТВО,КАКО МАГАЦИН И ДР.
ДО ОБЈЕКТОТ Е СПРОВЕДЕНА СТРУЈА И ВОДА.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗАКАЖЕТЕ
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ УЧИЛИШТЕТО ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ

39000 €

КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР - БАИР

19000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам