1 / 6
Детски кревет, масичка и столчиња
200 €
27.12.2022 23:33

Сопиште / Скопје

Продавам детски кревет демензија 170x60 со душек
Масичка 100х60 со променлива висина од 48 до 60цм
Столчиња 4 ком
Столче лулашка
Сите елементи се како нови одлично сочувани купени од Икеа вкупно 370еур.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070303148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам