elek za steganje na gradna koska pri operacija na srce
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 13:09

Велес / Велес

prodavam elek za postoperativno oporavuvanje pri operacija na srce kupen vo maj 2022 od klinika zan mitrev nov za 11600 den.koristen 1 mesec.tel. 076260306

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Вили
Потврден огласувач
075370873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам