1 / 6
Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови
2.850 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.03.2023 23:31

Ресен

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, ПРАСКА, СЛИВА и други јаткасти плодови. KADIOGLU бр. 1 производител на иновативни машини, ја олеснуваат вашата работа со моделот C1 рачна кршачка.
ОВЛАСТЕН УВОЗНИК и ЗАСТАПНИК
ZUHER AGRO - RESEN
НАРАЧКИ: 071-766-522
Цена: 2850ден.
Бесплатна достава по Карго Експрес низ цела Македонија.

Рок на достава од 1-2 дена.

#kadiogluc1 #kadioglu #zuheragro #zuher #resen #kadioglumakedonija #kadioglumacedonia #masina #racno #krsenje #lesnici #orevi #bademi #seme #jatkasti #kajsija #praska #sliva

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам