1 / 3
Fotoaparat Canon EOS 600D
24.000 МКД
15.12.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Canon

Se prodava foto aparat CANON EOS 600D
Cena: 24 000 den.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078296789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам