1 / 8
Plockar Плочкар
По Договор
06.06.2023 17:38

Битола / Битола

Квалитетно лепење плочки во купатила, тераси, кујни, скали.
Долгогодишно искуство.

Цена по договор.
Во Битола и околината.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
070978905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам