1 / 12
Брод CEZAR
По Договор
10.03.2023 21:54

Росоман / Кавадарци

Во одлична состојба
повеќе информации на
070 324 001

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070324001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам