1 / 8
Panasonic AG - AC120 Full HD kamera
1 €
22.03.2023 15:31

Бутел / Скопје

Prodavam Panasonic AG-AC120 Full HD kamera, so 5 baterii i 2 polnaci.

Full HD 3-Chip 2.2 MP U.L.T. MOS Sensor
Wide Field of View: 28-616mm 22x HD Lens
Mechanical Zoom / Focus / Iris Rings
High-Quality AVCHD PH Recording Mode
Selectable HD / SD Recording
Dual-Slot Relay / Simultaneous Recording
Supports SDXC / SDHC / SD Memory Cards
Four Optical Neutral Density Filters

Poveke info na sledniov link

https://www.bhphotovideo.com/c/product/857503-REG/Panasonic_ag_ac120e_AG_AC120_PAL_AVCCAM_Professional.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Се продава од:

SINISA
Потврден огласувач
075615777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам