1 / 3
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РЕСЕН
60.000 €
12.01.2023 11:55

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

1975

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

РЕСЕН

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РЕСЕН СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 230 М2, И ДВОР ОД 400 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ВО БЛИЗИНА НА МУЗЕЈ,, ТАТАРЧЕВИ''. КУЌАТА Е НА ДВА КАТА СО ПОСЕБНИ ВЛЕЗОВИ СО МОЖНОСТ ДА ЖИВЕАТ ДВЕ ФАМИЛИИ И МОЖНОСТ ЗА ПРОДАЖБА НА ДВАТА КАТОВИ ОДДЕЛНО. КУЌАТА РАСПОЛАГА СО 10 СОБИ, 3 ЗАСЕБНИ ТОАЛЕТИ, ГОЛЕМ ДВОР ИТН.

ЦЕНА :60.000 ЕВРА

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА НОВОГРАДБА

47000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА - ДРВЕН ПАЗАР

25500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам