1 / 2
krevet кревет
1 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 21:38

Карпош / Скопје

tri kreveti vo odlicna sostojba
gorniot del se diga a dolniot e kasa za ostavanje na postelnina

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
070398094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам