1 / 6
Trpezariska masa 170 x 90
12.000 МКД
15.000 МКД
Денес 11:19

Битола / Битола

Se prodava trpezariska masa 190 cm dolzina 90 cm sirina.se prodava poradi gresni dimenzi.
Metalna konstrukcija
Doaga so staklo 6mm.
Info na Telefon
076888696

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
076550718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам