1 / 11
Ski konduri Salomon World Cup kako novi
5.900 МКД
22.02.2023 23:18

Битола / Битола

Se prodavaat ski konduri Salomon Lab X3 World Cup vo odlicna sostojba kako novi,premium model ,br. 24/24.5 - 285mm.Kupeni se novi i skijani edna sezona ,bez nikakva zabeleska

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071356075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам