1 / 5
Pioneer VSX-421
5.000 МКД
Цената не е фиксна
31.05.2023 20:30

Битола / Битола

Se prodava Pioneer VSX-421 so defekt (vo tek na rabotenje se javuva malo krckanje) Imam sliki a mozam da vi pushtam na viber video od zvucite dodeka raboti. Zatoa i taa e cenata.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070339392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам