1 / 10
ULTRASONICEN URED ZA PRAVENJE MAGLA MIST AKVARIUM FONTANA
530 МКД
Цената не е фиксна
09.07.2022 12:26

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Безбеден, без употреба на хемикалии и жештина, ултрасоничен уред за правење магла, идеален како за внатрешни така и за надворешни фонтани, аквариуми и за декорација во канцеларија.
Дава неверојатен ефект на магла на вашиот рибник, езерце, базен како и филтрација на лошите миризби со ултрасонична технологија.
Друга придобивка од уредот е тоа што ултразвукот делува одбивно за некои инсекти и штетници така да тие нема повеќе да се појавуваат во околината на уредот.
Освен гореспоменатото добивате и уред кој е лесен за ракување, со долг животен век.
Работи на извор на напојување од 24 волти (не е вклучено во цената, доколку имате потреба побарајте понуда и за напојување).

- Црн уред без LED: 530,00 денари.
- Црн уред со LED: 750,00 денари.
- Металик уред со LED: 790,00 денари.
- Адаптер 24V 1A 24W: 550,00 денари.
- Напојување 24V 1A 24W: 590,00 денари.
- Напојување 24V 2A 48W: 940,00 денари (можи да напојува до 3 уреди истовремено со соодветно поврзување).

Можен е попуст за купување на повеќе артикли.

Можност за испорака на целата територија на Македонија преку курирските служби.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

KOMPLET BREMBO zastitni navlaki za sistemot za kocenje

890 МКД

Racka za tavce ili fakanje zeshki sadovi

99 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам