1 / 12
Led panel krug - kocka paneli, Лед ленти.
60 МКД
Цената е фиксна
30.08.2022 00:32

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

NOVO NA PAZAROT - LED PANELI. LED traki, LED sijalici

www.facebook.com/MagicDizajn

zasteda na struja nad 80%
rok na traenje 12 godini

cena krug / kocka ugradni - nadgradni - visecki modeli ....
3w - 90 den. dimenzii (75x85x22 mm)
7w - 140 den. dimenzii (110x120x22 mm)
12w - 160 den. dimenzii (135x147x22 mm)
18w - 190 den. dimenzii (220x225x22 mm)

ЛЕД ТРАКИ / ЛЕНТИ:

Цената е 350 ден. за цел котур (5метри) лед дривер 2а. или 70 денари за еден метар SILIKONSKI - VODOOTPORNI

Цената на нееводоотпорни 250 ден. цел котур (5метри) или 50 денари за еден метар.

Ги има во 6 бои: ладна бела, топла бела, зелена, црвена, плава и жолта.
Добро обележани за правилно поврзување на напојувањето а може да се сече на секои три диоди, 5cm.

RGB лед траки имаат по 60 лед диоди во метар, управување преку даљинска контрола, лентите се самолепливи. модел 5050 - 14.4w цел сет водоотпорни, адаптер, далинско. лед трака 5м - 420ден.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Magic osvetluvanje
Потврден огласувач
070757933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам