TANEVSKI AVTOMOBILI


FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3MJTD 75KS. (139 000KM.)

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3MJTD 75KS. EURO5 STANDARD SO MOTOR NA LANCE,...

4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

SUBARU LEGACY 2.0D 150KS. BOXER AWD (FACELIFT 2013)

SUBARU LEGACY 2.0D 150KS. 4X4 AWD POGON, BOXER MOTOR EURO5 STANDARD S...

По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

VW. PASSAT B7 1.6TDI BLUEMOTION (151 800KM. GARANCIJA)

VOLKSWAGEN PASSAT B7 1.6TDI 105KS. BLUEMOTION SO 6 STEPEN MENUVAC, PE...

10.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

BMW 320D 177KS. 6 BRZINI EURO5 (FACELIFT)

BMW E90 REDIZAJN 2.0DIZEL 177KS. SO EURO5 STANDARD, MOTOR NA LANCE, S...

8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

TANEVSKI AVTOMOBILI

Телефон: 076308629 / 075891324

Адреса: BITOLA (GLAVEN MAGISTRALEN PAT BT-OH)

Град: Битола

Facebook страна: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002595758776

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
TANEVSKI AVTOMOBILI

BITOLA (GLAVEN MAGISTRALEN PAT BT-OH)

Битола

www.reklama5.mk/TANEVSKI

076308629 / 075891324

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам