Insomnia


Eksterni hard diskovi 5TB

Се продаваат нови екстерни хард дискови со капацитет од 5TB: Inten...

5.000 МКД
или предлог цена

Gaming PC: Ryzen 5 2600 / B350 Mortar / RX580 4GB

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: MSI B350M MORTA...

26.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
29.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

Се продава гејминг конфигурација со следните спецификации: MB:...

27.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
32.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

NZXT H510 WH / BK / RD,BK

Се продаваат нови NZXT H510 куќишта во сите бои, цената ваќи до потро...

4.200 МКД
или предлог цена

Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...

4.200 МКД
или предлог цена

Поповни монитори 24" , 27" 60Hz 144Hz FullHD 4K

Се продаваат повеќе половни монитори: HP ZR2440w 16:10 1920x1200 I...

По Договор
или предлог цена

ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...

65.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 5600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...

70.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Asus Dual GTX 1660 Super 6GB GDDR6

Се продаваат нови графички картици Asus Dual GTX 1660 Super 6GB GDDR6...

19.500 МКД
или предлог цена

ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 5600X/ RX6700XT 12G / 16GB

Се продава нов ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве сп...

80.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

i5 4570 i5 4590S

Продавам процесори i5 4570 и i5 4590S

2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД

ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600 / GTX1660S / 16GB

Се продава нов ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве сп...

50.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
53.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Ryzen 5 3600X

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.

7.500 МКД
или предлог цена

Gaming PC: H410 / i5 10400F / 16GB / RTX3050 / 500GB NVMe

Се продава нова гејминг конфигурација со следните спецификации: ...

50.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Arctic Freezer 34 eSports DUO

Се продаваат нови кулери за процесор Arctic Freezer 34 eSports DUO во...

2.800 МКД
или предлог цена

Hard diskovi 500GB i 1TB

Se prodavaat polovni hard diskovi: 500GB - 900 1TB - 1500 За о...

900 МКД
или предлог цена

Redragon Kumara K552 Gaming RGB Mechanical Keyboard

Се продаваат нови гејминг тастатури од брендот Redragon Redragon K...

Insomnia

Телефон: 070350026

Адреса: Orce Nikolov 158

Град: Карпош

Facebook страна: https://www.facebook.com/insomnia.it.servis

Instagram страна: https://www.instagram.com/insomnia.it.servis/?fbclid=IwAR2hDlD1QAa6g3smuRb8lDQh-xa17WSAkhR20QB7iN4l8kOlOVmFu3U6u9Q

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Insomnia

Orce Nikolov 158
1000

Карпош

www.reklama5.mk/insomniacomputers

070350026

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам