Подкатегорија:
                   
562 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA VELOSIPEDI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Li-ion baterii

Li-ion 18650 baterii Polovni Cena od 50 do 100eur Info 075/814-155


Вчера 09:40Промовирано

TORBA TORBICA ZA VELOSIPED TORBI TORBICI ZA VELOSIPEDI BAG

Нови триаголни велосипедски торби во различнни бои, и со 3 различни т...


400 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Se prodava drzac bagaznik za velosiped

Se prodava drzac nosac bagaznik za na kuka za dva velosipedi


150 €
или предлог цена
Денес 09:50Se prodavaat drzaci za velosiped

Se prodavaat krovni i za na kuka drzaci za velosiped. Cena za drzac ...


120 €
или предлог цена
Денес 09:49Pedali / pedal shimano PD-T400

Se prodavaat par pedali za velosiped model Shimano PD-T400 vo dobra s...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:46Kroven kufer

Se prodava kufer kroven vo odlična sostojba


150 €
или предлог цена
Вчера 21:09  НОВ ОГЛАС

Drżač za velosipedi Thule

Se prodava drżač za velosipedi Thule. Osločen


250 €
или предлог цена
Вчера 21:06SE PRODAVAT VELOSIPEDI TOCACI

Cena po dogovor


50 €
или предлог цена
Вчера 20:17Kaciga za MTB Cairbull

Se prodava nekoristena kaciga za MTB Cairbull


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Thule ridealong mini detsko sediste za napred

Prodavam koristeno vo odlicna sostojba Thule ridealong mini detsko se...


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:35Prodavam ram od 18 brzinec

Se prodava ram so lanec i menjac 1200den javise na 077635767


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:10SPD Patiki novi br.40

Prodavam novi ne noseni spd patiki komplet so klitovi


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 12:56Барам SHIMANO 105 група

Понудете комплет група 105 (или ULTEGRA) шифтери, менувачи, погон, к...


500 €
или предлог цена
Вчера 12:52Brendirana maicka za velosipedist

Velosipedska meica so dolgi rakavi


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:39Пумпа за велосипед

Нова пумпа за велосипеди sedona.Со држач за на рам.


300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Trkala 28-29"

kompletni trkala so gumi.zadni glavini : nexus 8s,alfine 11s so rebra...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:36alfine & nexus & nuvinchi

kompletni 28/29" trkala so glavini nexus 8s , alfine 11s i nuvinchi ...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:34Светла за велосипед

Предно светло за велосипед 300 лумени ( CREE XPG2) Батерија 18650 2...


699 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
999 МКД
Вчера 10:33Bosch

Servis/dijagnostika/citanje I brishenje na greski/update softver I de...


Вчера 10:30Road

Velosipedi road ,I se za road.trkala,menuvaci,sedla,gumi,trenazeri,st...


540 €
или предлог цена
Вчера 10:30Baterii i polnaci

Baterii 36volti.17a,603wh,50kom.18650 so BMS I konektori in/out.cena ...


Вчера 10:25RockShox

RockShox Rekon TK Silver 29”, dolzina na vrat 20cm.


160 €
или предлог цена
Вчера 10:14Drzac

Drzac za dva velosipedi Za na kuka Ispravna instalacija Site delov...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10SE PRODAVA SCHWALBE

Se prodava nadvoresna guma schwalbe 50-622 za 28 ram


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
990 МКД
Вчера 09:59Li-ion baterii

Li-ion 18650 baterii Polovni Cena od 50 do 100eur Info 075/814-155


Вчера 09:40Gumi Schwalbe Continental novi 26.27.5.28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 E* thirteen LG1 Plus S...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:03Zastita

Titan U zastita.Original.


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 08:52Stem

Stemot e top bez grebanici


200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 МКД
13 авг 20:28NALINI дрес и гаќици

Продавам одлично сочувани NALINI (Made in Italy) дрес (M) и гаќици со...


1.300 МКД
или предлог цена
13 авг 19:42Thule Tour

Продавам 2 багажници за велосипед Thule Tour, исправни, со брава и кл...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 19:33Lepenki stiker i za amortizer Fox, Rockshox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✔ FOX (500 den) ✔ ROCKSHOX (450 den) ...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 17:01Prodavam guma 29 xr2 bontager

PRODAVAM NADVORESNA GUMA MACE VOZENA KAKO NOVA 2.9 SIRINA 2.2 MACE ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови за Велосипеди и додатоци / Гуми

13 авг 14:25Pedali aluminiumski

Se prodavaat aluminiumski pedali so korpa(moze da se izvadi). Cena 2...


250 МКД
или предлог цена
13 авг 13:41Guma za velosiped off road

Se prodava nova foldable off road guma Panaracer , made in Japan, 26x...


По Договор
или предлог цена
13 авг 08:02Pedali Look za velosiped road bike novi

Imam I klitovi za niv


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
13 авг 07:01** KUFER ZA VELOSIPED ** (Tasna/torba) NOVA !!

Kako nova


35 €
или предлог цена
12 авг 20:52** DRZAC ZA VELOSIPED ** GLANC NOV !!

Edns koristen ZNACI NOV !!!! ZA DVA VELOSIPEDI !!!


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
12 авг 20:52Krovni drzaci / nosaci / bagaznik za velosiped

Одлична состојба Одличен квалитет (германски, не се кинески) Наменети...


50 €
или предлог цена
12 авг 14:24Sedista Selle Royal,HT i kolcina (vidi oglas)

Sediste Selle Royal 900 denari Sediste HT 500 denari Kolce so amort...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
990 МКД
12 авг 11:49MTB gumi Schwalbe Smart Sam/Furious Fred 29-ki

Se prodavaat nadvoresni gumi za MTB so slednive karakteristiki: ...


1.500 МКД
или предлог цена
12 авг 09:12bandazi za road

mavic open 4cd


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 23:39Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам