Цела Македонија
                   
222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opsti Rabotnici za Selidba

Vrsime nosenje na teski predmeti (Selidbi, sefovi, bankomati, klaviri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

04 мар 09:53Промовирано

tester detector za dijamanti DIAMOND SELECTOR 2

tester detector za dijamanti DIAMOND SELECTOR 2 cena 2000den


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 20:14Telefoni Telefon

Ispravni. 5 broja Site zaedno 20 eu


5 €
или предлог цена
Вчера 18:49Radio Gramofon iskra portoroz

Prodavam Radio Gramofon ISKRA Portoroz.Neznam dali e ispravno mnogu v...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:55МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ РЕТРО

МАШИНАТА Е ВО СУПЕР СОСТОЈБА ИСТАТА РАБОТИ И ВООПШТО НЕ Е КОРИСТЕНА И...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:29Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY update verzija so v...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47gp pointer detektor za zlato i metali orginalen

GP POINTER model so pojacan domet DETEKTOR ZA ZLATO I METALI SIGNALI...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

21 мар 17:32metal detektor detector GOLD FINDER fs2 so dve sondi

metal detektor detector GOLD FINDER fs2 so dve sondi crna i bela so d...


17.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

21 мар 17:17Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer metal detektor SHRXY , nov , so 3 modeli na ...


1.250 МКД
или предлог цена
21 мар 14:00Фотоапарат Киев со блиц Максвел - Fotoaparat Kiev + blic

Во исправна состојба, многу сочуван, како нов, користен многу малку с...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

20 мар 09:06VOLVO Radio Kasetofon za Volvo Oldtimer Kola ORGINAL VINTAGE

*** VOLVO Fabricka ugradnja RADIO KASETOFON *** OLDTIMER radio za sta...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

19 мар 06:20Detektor

Golem izbor na novi detektori od markata Wave i Terminator so garanc...


400 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

18 мар 18:49Tranzistor radio vintage

Stari tranzistori Beetle i Grundig Micro-Boy 400, socuvani. Grundig-...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

18 мар 14:51Se prodava staro radio

Staro radio


3.500 МКД
или предлог цена
18 мар 11:31Se prodavat novi Gold Pan sadovi za zlato metal detektor

Se prodavat novi plasticni tavi za rudarstvo gold pan sadovi . Sadov...


1.200 МКД
или предлог цена
18 мар 11:20Стари алатки

Ножици Хефталица Шублер


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

18 мар 10:39Се продава машина за шиење Singer

Се продава одлично сочувана и функционална машина за шиење од марката...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

18 мар 08:07Relick Striker

Se prodava detektor Relic Striker so najgolemata sonda 53x43 cm domet...


900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Технологија и опрема

18 мар 06:46Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + 2023

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Najdobriot metal...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
450 €
17 мар 13:32Masina za sienje BAGAT Jadranka

Se prodava masina za sienje BAGAT Jadranka, odlicno socuvana i odrzuv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

17 мар 06:41Fotoaparat Zorki 4

Zorki 4,ispraven,1972godina,za kolekcioneri


50 €
или предлог цена
17 мар 05:42Bric profesionalen berberski 1970godina

Bricot se koristel vo 70tite godini za potstrizuvanje Kompleten e vo...


20 €
или предлог цена
16 мар 12:34Kasa

Stara kasa


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

15 мар 16:06Skener / detektor / dalecinski lokator TITAN GER 1000

Se prodava NOV Germanski aparat TITAN GER 1000. Aparatot e nov, neupo...


12.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Технологија и опрема

15 мар 03:44Бакарни казани од 80 и 120 литри

Продавам бакарни казани со ногарки, неоштетени, калаисани, домашно /м...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

14 мар 20:22Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мар 18:51Радио Planica

Продавам радио Planica ( Slovenia ) од 1960 та година . Одлично за ко...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мар 18:30Pentaka

Se prodava pentaka kamera so film od1952 God.


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Технологија и опрема

14 мар 14:46fotoaparati kolekcionerski modeli kodak,certo-phot voighland

kolekcionerski modeli kodak,certo-phot voighland kako novi so orginal...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

13 мар 03:14SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE BAGAT

SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE BAGAT Jadranka. Odlicno socuvana, vo ispr...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 17:31Komplet ploci i gramofoni

Prodavam 2 gramofoni,edniot e neispraven,ne znam sto e,a drugiot treb...


310 €
или предлог цена
11 мар 17:25se prodava masina za sienje

masina za sienje poveke info na 070 327 497 cena 150 evra fiksno


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

11 мар 17:07garrett pro pointer 2 gp pointer detektor

garrett pro pointer 2 gp pointer detektor za zlato i metali cena 50ey


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

10 мар 19:32Kino proektor od 1979

Se prodava zaedno so site dodatoci i ima nekolku filmovi so nego. Nov...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

10 мар 12:00Foto Aparat ,,Kiev,,so Blic Luxon...Фото Апарат

Se prodava Foto aparat ,,Kiev ,,i Blic so nego Luxon...,vo odlicna so...


2.500 МКД
или предлог цена
09 мар 11:17Detektor za zlato-3D Skener OKM Rover C4

Se prodava Detektor za zlato-3D skener OKM Rover C4, original od Germ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.300 €
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

09 мар 02:54Ретро машина за шиење

Се продава ретро машина за шиење во исправна и зачувана состојба. За ...


200 €
или предлог цена
08 мар 09:57Metal detector Gold detector Tragac za zlato nakit metali

Terminator PULSE HUNTER - poveke info na linkot podolu - domet 1. 5m ...


400 €
или предлог цена
07 мар 21:50Dve novi precizni vagi

Prodavame 2 novi digitalni precizna vaga so LCD displej, Meri do 200...


499 МКД
или предлог цена
05 мар 21:24Retro Vintage Kasetofon-Diktafon LLOYDS - JAPAN

Retro Kasetofon-Diktafon LLOYD'S Made in Japan od 70tite! Extra kvali...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

05 мар 13:28Singer masina za sienje

Stara masina za sienje singer vo ispravna sostojba. Poveke info na te...


9.500 МКД
или предлог цена
04 мар 14:35Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам