Цела Македонија
                   
974 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TECNA GUMA - TRAJNO RESENIE ZA PROBELMITE SO VODA!

❗️ ТРАЈНО РЕШЕНИЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ СО ВОДА! ❗️ *Хидроизолација на: рамн...


500 МКД
или предлог цена
02 авг 18:35Промовирано

Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Промовирано

Drveni skali varena buka

Prodavam drveni skali (stapalo+celo) 31 od varena buka malku koristen...


25 €
или предлог цена
Денес 10:15Nadgrobni ploski za spomenici

Nadgrobni ploski za sliki porcelanski podlogi za sliki za nadgrobni ...


60 МКД
или предлог цена
Денес 08:30Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Dimenzii: zidna 25x50 ...


390 МКД
или предлог цена
Денес 08:30fasadi 072251225

072251225 toni


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:18Bitumen katran za izolacija

Prodavam 7 kanti novi nekoristeni bitumen-katran, vo edna kanta ima 2...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:17Oluk horizontalen I veter lajsni novi ( олук ветер лајсни )

Се продаваат пет ветер лајсни и еден олук комплет со држачи, сите нов...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:13  НОВ ОГЛАС

Keramidi okulu 1200 parcina po 8 den

Se prodavat keramidi imam dve vrsti po 8 den


8 МКД
или предлог цена
Денес 06:04  НОВ ОГЛАС

Armstrong / Армстронг

Се продава Армстронг на големо и мало. Специјална цена за количини на...


12 €
или предлог цена
Вчера 22:40ZABICI SKELE CEVKI KRAN SO SAJLA

PRODAVAM ZABICI I MONOFAZNI KRANOVI ITALIJANSKI SO SAJLA 200 KG. I ZA...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36ALUMINSKA OGRADA ZA BAZEN STAKLENI OGRADI'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 19:09Oplati Zolta 2met na 0.50

Zolta oplati ednas upotrebena 2met /0.50 pet kom i dve 1.50/0.50 met...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
8.000 €
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:00krsenje rusenje isrlanje prevoz transport

krsenje rusenje beton plocki kosulici isflanje sut prevoz transport ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:38SALONITKI

PRODAVAM STARI SALONITKI OD MALITE 70*45.IMA OKOLU 1000.


20 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Se prodavaat keramidi

Se prodavaat keramidi neupotrebeni, okolu 1000 komada.Eksta cena. In...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Dve talpi

Prodavam dve talpi kupeni pred 2 godini za skele ednas upotrebeni 400...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10lamperija

prodavam lamperija moze da se koristi za na pokriv,pod itn. tel....


1 €
или предлог цена
Вчера 11:04KAMEN DEKORATIVEN

PREKRASEN DEKORATIVEN KAMEN ZA UREDUVANJE NA VAS STANBEN I DELOVEN PR...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 09:16SE PRODAVA KROV VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava krov za poveke nameni vo odlicna sostojba bez nikakvi vloz...


2 €
или предлог цена
Вчера 07:13Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

13 авг 23:09Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

13 авг 18:39SEPTICKI JAMI

BETONSKI SEPTICKI JAMI VO RAZLICNI DIMENZII ..... KOMORNI PRELIVNI JA...


111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

13 авг 16:11Jama septicka

Izrabotka na septicki jami komplet so iskop Prelivni poveke komorni


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

13 авг 16:11Продавам бандера ( bandera )дрвена 6м

Продавам бандера дрвена премачкана спремна за монтажа. 6 метарска ...


3.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Градежни материјали

13 авг 14:39OGRLICA ZA PRIKLJUCOK ZA VODA F-80 NOVA

rodavam nova ogrlica za prikjučok na voda so F-80. 075455488


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

13 авг 13:23Graga daski gredi

Bosanska Graga na golemo i malo


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

13 авг 12:36STIROPOR

GOLEMA AKCIJA vazi za komplet materijal nad 80m2 ...


185 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

13 авг 12:36Bekaton

Se prodava 6 ka 6 eur 6 ka 8 eur crven crn 8ca 7 eur


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

13 авг 12:3610 kalupi za ukrasni szolbovi

Prodavam 10 kalupi za ograda, za terasi I sl, komplet so se strafovi....


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 11:46izrabotka na sekakov vid fasadi

izrabotuvame fasadi


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

13 авг 10:21Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
13 авг 08:03Stubovi za hala 3m 30 parcina pocinkovani

Stubovi za hala 3m 30 parcina pocinkovani na kilo 100 denari 1 kilo...


100 МКД
или предлог цена
13 авг 07:38Se bara majstor za krov na zgrada

Se bara majstor za sanacija za del na krov od zgrada .tel-075-208-305


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

12 авг 23:34Бетон

Продажба на готов бетон со транспорт со и без пумпа .


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 авг 18:20Gotov beton

Prodavam gotov beton so transport so i bez pumpa zavisnost od lokaci...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

12 авг 18:20Пилана за производство и изработка на дрвен материал

Пилана за производство и изработка на дрвен материал Производи:греда,...


1 €
или предлог цена
12 авг 16:59DEKORATIVEN KAMEN

SE PRODAVA DEKORATIVEN KAMEN POGODEN ZA ZA UREDUVANJ NA VASIOT STAMBE...


1.100 МКД
или предлог цена
12 авг 14:25Prodavam cevki pocinkovani

Novi cevki pocinkovani ne upotrebeni Novi tell za kontakt 071/372-9...


По Договор
или предлог цена
12 авг 13:54Polovni Keramidi

Se prodavat polovni Keramidi okulu 800-900 broja! Se prodavat SITE Z...


4 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градежни материјали

12 авг 13:47TRIMER - KOSILKA ZA SECENJE TREVA AKCIJAA!!!

Trimer za treva AGROMAX 1 Godina Garancija site rezervni delovi za ...


7.900 €
или предлог цена
12 авг 09:39Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам