Цела Македонија
                   
4554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55Промовирано

Man tgx 18.460 03.2019god. 450.000km vo top sostojba

MAN TGX 18.460 -Bg Tablici -Prv sopstvenik -Retarder -Kamera za p...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

31 јан 18:35Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Prodavam Man 12 240 Ман

Prodavam kamion Man 12 240 (dolga verzija) vo odlicna sostojba - 490 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 00:26Man 26.350 mikser

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 00:19Man mikser

Man Tga 35.360 vo mnogu odlicna sostojba mozit da se proverit vo seko...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 00:19Kalnici za kamioni

Prodavam kalnici za kamioni


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 23:36Stopovi so let diodi

Stopovi za kamioni


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 23:35Prevoz Transport so tamce kiper

Prevoz na: Pesok Sut Mebel (selidbi) Gradezni materijali I slic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 22:43MERCEDES 5

Se prodaavat site 3 Odlicni reg So novi gumi


123.456.778 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 22:43Mercedes Benz Atego 818 Kiper

Kamionit e vo top sostojba. Donesen od Germanija Orginal Kiper Stav...


17.999 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 22:03Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


19.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.500 €
Неготино

Камиони

Вчера 21:57Radio 24V Renault

Radio na 24 volti ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 21:48Mercedes 12/13

Se prodava mercedes 12/13 vo ispravna sostojba. Tel.kontakt 078/369-...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:30man zamena za kola

kamjonot e vo odlicna sostojba moze zamena za kola


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Струмица

Камиони

Вчера 21:03Scania 112

Се продава сканија 112 во исправна состојба. Повеќе инфо на 071 317...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 20:47Kiper

Iveco tracer 410 360ps Godina na proiz. 2010 Euro5 16 cm3 Manuele...


40.900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Камиони

Вчера 20:46MAN TGA TGX TGS FRIZDER

Frizder orginal man so masicka nov i poloven


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 20:35Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 20:30Volvo FH12 420

Kamionot e vo odlicna sostojba 2004 godina 980.000km Nova cerada i ...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:21Mercedes 12-13 motor od 8-14 6 celindri

Kamionot r vo odlicna sosojba registriran cela godina colovni gumi...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:21Deferencijali za 6x4,8x4 i 6x6

Imame na lager poveke vidovi na deferencijali Mercedes MAN 1.2 i 3...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:21Kran (digalka) HIAB XS 166 4S

Kranot e so dalecinski bezicen upravuvac koj funkcionira na 50m Ima...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:21MAN 26.350 kran/kiper za rabota vo otpad

kamionot e vo odlicna soatojba kran HMF 6t kiper meiller 5m 25m3 ...


3 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:21SCANIA 124/420 za transport na masini i vozila

Kamionot e so kran i vitlo so sajla platforma za slep ima 6.90m na 2...


13 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:21Mercedes 18-24 kiper/kran

Kamionot e vo odlicna sostojba kran atlas 80.1 kiped 4.10m menjac so ...


23 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:20Mercedes Atego 25-28 kipper/kran

Kamionot e 2002/3 godina so 350.000km odlicna sostojba bez dopolnitel...


13 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:20Sanduci za 4 osovinci

Imame na lager 7 komada damperski i trostrani Site se meiller kipper


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:20Karoserii (sanduci) golem izbor so sekakvo dimenzii i nameni

Imame poveke vidovi na karoserii so razlicni dimenzii so kapaci i bez...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:20Sanduci za 3 osovinci

Imame damperski i trostrani sanduci site se meiller kipper imame na l...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:19Polovni gumi i bandazi R 17.5 R 19.5 i R 22.5

Imame gumi samo od poznatite marki Michelin, Bridgestone, Firestone,...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18Mercedes SK 35-38 8x6

kamionot e vo odlicna sostojba motor V8 turbo crn deferencijali gole...


7 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18Mercedes 18-24 kipper/kran

kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi na federi napred i pozadi mo...


8 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18Iveco kipper meiller

Kamionot e vo odlicna sostojba palj vozi motor so vozdusno ladenje de...


7 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18MAN tga 26.350 2006 Kipper/kran idealen za rabota vo otpad

Kamionot e vo odlicna sostojba so prateca koja vrti levo desno racen...


7 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18MAN 35.403 - 8x6 kiper sanduk kada

kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi moze i bez sanduk


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18Mercedes 25-27 kipper

mercedes 25-27 kipper


1 €
или предлог цена
Конче / Радовиш

Камиони

Вчера 20:18Mercedes Atego 12-18 euro5

Kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi so novi gumi na federi napra...


7 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18MAN kiper 10.153

kamionot e vo odlicna soatojba pali vozi original sanduk meilller kip...


9 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:18Mercedes Actros 18-31

Mercedes Actros 18-31 top sostojba pali vozi moze da se napravi so ki...


7 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:17MAN 35.400 8x4 kipper

Kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi registriran racen menac moze...


7 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:17Mercedes Actros 25-43

Kamiono e vo odlicna sostojba do pred nekoe vreme bese registriran vo...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:17Mercedes so kran (digalka)

Kamionot e vo odlicna sostojba so novi gumi Registriran cela godina ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 20:17Страна 1 од 114

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам