Цела Македонија
                   
658 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AirMax Nike patiki

Prodavam AirMax Nike patiki doneseni od stranstvo, voopsto nenoseni ...


120 €
или предлог цена
20 мар 06:48Промовирано

Zenski cizmi i sandali

zenski cizmi i sandali so golemina 37, cena na sekoja slika telefon...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 21:39Женски мокасинки

Продавам нови необлечени мокасинки бр 41 кои одговараат на број 40. П...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02Kozhena Salonka Zara (so etiketa)

Nova salonka Zara br 37,ovca kozha,mnogu udoben model I lesen


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

Вчера 17:59Profesionalni baletanki Grishko Fouente

Se prodavaat novi profesionalni baletanki od renomiraniot brend Grish...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:11Zenski cizmi

Se prodavaat novi pet para kožni ženski čizmi brendovi: Biana 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:50Prodavam novo cevli

Prodavam novo cevli be 38…. Eden par 300 denari


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

21 мар 22:49Се Продаваат Nike Air Zoom SuperRep 3

Се Продаваат Nike Air Zoom SuperRep 3 Патиките се нови воопшто не се ...


100 €
или предлог цена
21 мар 20:43Novi kozheni cizmi Zara (so etiketa)

Cizmi kozheni nad kolena so debela potpetica.Novi so etiketa,cena 799...


3.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

21 мар 19:24Kozheni martinki

Crni kozheni martinki ,od vnatre celi se so krzno,broj 36 ,makedonsko...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

21 мар 19:24Novi konduri / cevli br.37

Нови чевли бр.37, со ремче на глуждот и дебела штикла. Носени буквал...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

21 мар 15:40Nike оригинал патики 41

Патиките се неносени, тенисерски модел на најк кој има цена од 100 еу...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мар 11:56Novi cizmi na platforma crni

Novi kozni cizmi na platforma crni italijanski broj 40 za 2000 denari...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:54Машки и Жемски кломпи

Кожни ортопедски машки и женски кломпи Leon


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
20 мар 21:27Zenski kozni cizmi-ALPINA

Se prodavaat kafeni kozni cizmi na ALPINA,poradi pogresen broj. Vo ...


По Договор
или предлог цена
20 мар 18:41Asics Gel Lyte 3 zenski patiki novi

Patikite se skroz novi,original,nenoseni,zenski model ASICS GEL LYTE ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 мар 14:05Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 мар 14:05Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 мар 14:05Michael kors patiki br.38

Prodavam


40 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

20 мар 12:08Michael kors

Zenski novi patiki... Zgresen broj..39.5


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Женски обувки

20 мар 08:44Grisport cizmi .

Продавам кондури Grisport број 40 не се носени воопшто поради грешен ...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 мар 07:31PUMA maski sportski čevli 44.5

Puma maski patiki Vo odlicna sostojba Golemina 44.5


2.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 мар 07:02AirMax Nike patiki

Prodavam AirMax Nike patiki doneseni od stranstvo, voopsto nenoseni ...


120 €
или предлог цена
20 мар 06:48Zenski cizmi

Zenski cizmi novi br.35 ili 24 sm 070 307 547


50 €
или предлог цена
19 мар 22:10NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

19 мар 11:18Novi kozni cizmi od alpina

Novi kozni cizmi od alpina broj 40 za 2000 denari prostor za pazar ok...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 10:46Nike оригинал патики

Патиките се неносени, тенисерски модел на најк кој има цена од 100 еу...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
19 мар 09:28Stradivarijus novi cevli 40

Novi kvalitetni moderni udobni cevli stikli...golemina 40 Elegantni ...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

19 мар 00:15PRODAVAM NOVI KOZNI ZIMSKI KONDURI

Kondurite se kozni i sosema novi. 36 broj, no kalapot e malku pogole...


1.200 МКД
или предлог цена
18 мар 19:17Prodavam novi kozni cizmi br 37 - DERMAL

Cizmite se unisex


3.000 МКД
или предлог цена
18 мар 19:17zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.499 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 мар 17:26obufki

dobra sostojba site 6 para 600 den


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Куманово

Женски обувки

18 мар 16:32Patiki, Nike Flex Contact

Patikite se novi, ne se noseni Broj: 37.5


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 мар 13:47Sandali Replay

Sandali replay obleceni na dva casa.Kupeni 6.590 den


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

17 мар 13:09Novi Steve Madden obuvki

Se prodavaat skroz novi se.Pisuva broj 37 no odgovaraat na 36.Poradi ...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

17 мар 13:09REEBOK MEMORY TECH zenski noviii

REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni kupeni po greska odgo...


1.599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

17 мар 09:45Cizmi novi br.40

Prodavam Novi cizmi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


399 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 мар 20:35Prodavam novi paar cizmi od peko

Novi paar cizmi od peko samo probani doma broj 41 temno kafeavi kupen...


2.000 МКД
или предлог цена
16 мар 15:06Legero gore tex vodootporni cizmi br 38

Cizmite se kako novi so gore tex membrana vodootporni austrisko proiz...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
16 мар 11:18Se prodava gore-tex 39

Top sostojba mn malku noseni udobni i kvalitetni orgibalni gore-tex


1.000 МКД
или предлог цена
16 мар 06:17ZENSKI CEVLI

Se prodavaat zenski, novi espadrili poradi nesoodveten broj. Odlicni...


500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

15 мар 23:26Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам