Цела Македонија
                   
372 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan! Doagja so komplet...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Денес 10:54Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетите се буквално како ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 09:40НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 09:40Samsung Galaxy Tab S8 NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy Tab S8 2022 11” Black. 8/128GB. NOVI NEAKTIVIRANI so G...


34.990 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Денес 07:53Samsung Galaxy Tab S8+ NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy Tab S8+ 2022 13” Black. 8/128GB. NOVI NEAKTIVIRANI so ...


44.990 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Денес 07:53tablet Samsung Galaxy Tab E-SM-T560- 9.6inch.kako nov

tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6inch.kako nov,od Swiss


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 17:50Ipad 6 generacija silver

Prodavm malku koristen ipad 6 generacija kako nov komplet so kutija i...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 17:42Tablet

Za delovi, nekogas se pali, nekogas ne .


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy tab 2 10.1 + 2 mobilni povolno....

Zdr prodavam samsung galaxy tab 2 10 inch tablet bez nitu edna gre...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.500 €
Куманово

Таблети

Вчера 13:19iPad Model A1395 16GB

Таблетот е право здрав. Екранот чисто здрав не гребнат и батерија пра...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

Вчера 13:00Lenovo Tab E7

Prodavam nov tablet Lenovo Tab E7.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 06:59PRODAVAM MICROSOFT SURFACE GO 2 TOUCHSCREEN TABLET

PRODAVAM MICROSOFT SURFACE GO 2 TOUCHSCREEN TABLET. KOMPLETNO NOV.NI...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

30 ное 22:12Продавам таблет Asus Google Nexus 7

Таблетот е во одлична состојба нема никаква гребнатинка или некоја ма...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

30 ное 19:58Se Prodava Lenovo TAB M10

Black 10.1" Wi-Fi + 4G LCD capacitive touchscreen 16M colors Резо...


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

30 ное 16:52SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 4g LTE

Se prodava dobro sochuvan tablet. Ekran 10 inchi full hd Raboti so si...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

30 ное 15:36PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, s...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

30 ное 13:16SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH TABLET NOV *24M GARANCIA*!

SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH 3/32GB CAMERA 8M-PIXEL ZA POVEKE INFO:0709944...


149 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

30 ное 11:20Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka

Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka LTE ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

30 ное 09:52Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim

Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim Vo super sostojba kako nov ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

30 ное 09:22Prestigo Multipad 7.0HD

Odlicno socuvan bez mana ,perfectno raboti ne koci,brzo raboti , bate...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Таблети

29 ное 23:24Apple Ipad Mini 64GB Wifi

Se prodava Ipad Mini 64GB mnogu kompakten za koristenje 
super socuva...


5.300 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Таблети

29 ное 14:58TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

29 ное 13:33Huawei T5 tablet malku osteten

Tabletot e malku osteten na stakloto, tac i ekran zdravi, moze da se ...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 ное 12:01Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 1500 den Lenovo 8 inci 1500 den Len...


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

29 ное 08:27PRODAVAM POLOVEN TABLET ,,LENOVO,, OD 8 INCHI

Prodavam poloven tablet ,,LENOVO,, od 8 inchi, model TB3-850F, andro...


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
Струга

Таблети

29 ное 08:20Samsung Galaxy tab2 10.1

Se prodava perfektno zacuvan tablet samsung galaxy tab 2 model GT-P51...


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Таблети

29 ное 08:03Apple iPad Pro 11" 128GB (2nd Gen)

Продавам " Apple iPad Pro 11 (2020) Wi-Fi ", не е користен. За подет...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

28 ное 19:51Ipad air 32 gb

Se prodava ipad air 32 gb socuvan , nikogas ne otvaran sve e fabricki...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Гази Баба / Скопје

Таблети

28 ное 14:19Na Prodazba Apple Ipad mini 1

Dual-core 1.0 GHz Cortex-A9 16GB 512MB RAM iOS 9.3.6 5MP Camera ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

28 ное 13:50Lenovo Yoga Book Nov

Se prodava Lenovo Yoga Book Nov nekoristen


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

27 ное 18:45Graficki displej tablet XP Pen Artist 22E (21.5") HD

Се продава XP-Pen Artist 22E (21,5") HD графички дисплеј таблет во мн...


300 €
или предлог цена
Кочани

Таблети

27 ное 14:11Kobo aura edition 1 ebook ereader e-book

Prodavam nova zastitna maska sleepcover case za Kobo aura edition 1. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

25 ное 19:33IPAD 2 16GB

тел: 070 928 248


4.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Таблети

25 ное 14:44Wacom Intuos Pro Paper edition - Tablet za crtanje

Prodavam skoro novo Wacom Intuos Pro Paper edition, malku koristeno, ...


9.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

24 ное 20:51iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 ное 19:34INSIGNIA tablet

Prodavam socuvan tablet koristen eden mesec


2.999 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

23 ное 11:34Prodavam tablet LENOVO TAB4 4G HD - 2019

Prodavam tablet LENOVO TAB4 (model TB-8504X) vo ispravna sostojba - ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Таблети

23 ное 08:08Lenovo tablet ekstra socuvan

Tabletot e bez grebka kako nov


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

22 ное 21:51Wacom Intuos S

Таблетот е користен неколку пати и е речиси нов. Спецификации: http...


60 €
или предлог цена
Струмица

Таблети

22 ное 01:11Се продава Apple iPad 6 WIFI

Се продава Apple iPad 6 gen купен од iStyle 2019та година. Состојба 1...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

21 ное 10:41Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам