Public Auto


Audi A4 2.0 TDI Automatik,Virtual Cockpit

Audi A4 2.0 TDI Automatik,Virtual Cockpit 110 kw/150 ks 2017/2016...

21.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW X3 2.0 d X-drive 2008’ facelift

BMW X3 2.0 d X-drive 2008’ facelift 110 kw/150 ks 2008 -4X4 ...

7.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 3008 1.6 HDi Active

Peugeot 3008 1.6 HDi Active 84 kw/115 ks 2015/2014 170.000km ...

9.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Meriva 1.7 CDTi COSMO 2012

Opel Meriva 1.7 CDTi COSMO 2012 81kw/110 ks 6-brzini 2012 190.00...

5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Dacia Sandero 1.5 dCi Stepway

Dacia Sandero 1.5 dCi Stepway 65kw/88ks EUR 5 motor 2012/2011 23...

4.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

VW T6 Transporter 2.0 TDI Pritsche Doppelkabine

VW T6 Transporter 2.0 TDI Pritsche Doppelkabine 2014/2013 220.000...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

VW Golf 7 2.0 TDI Highline

VW Golf 7 2.0 TDI Highline 110 kw/150 ks 2012 -Highline -Sp...

12.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Tiguan 2.0 TDI DSG Automatic

VW Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik 110kw/150 ks 2018/2017 godina 15...

21.900 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 €
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Passat 2.0 TDI DSG R-Line Automatik

VW Passat 2.0 TDI DSG R-Line Automatik 110kw/150 ks 2016/2015 god...

18.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes-Benz Vito 110 CDI Long 2011

Mercedes-Benz Vito 110 CDI Long 2011 2011/2010 220.000km 70 kW /...

9.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.250 €
Карпош / Скопје

Комбиња

BMW 520 X-drive M-paket

BMW 520d X-drive M-Paket automatik 2018/2017 114.000km servisna ...

39.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW CADDY LIFE 1.6 TDI 2012

VW CADDY LIFE 1.6 TDI 2012 2012/2011 178.000km 75 kw / 102 ks 1...

10.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Tiguan 2.0 TDI 4-MOTION DSG,Xenon

VW Tiguan 2.0 TDI 4-MOTION DSG,Xenon 103 kw/140 ks 2012 211.000k...

15.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 85kw/115ks 2013/2012 170.000 -T...

7.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 2.0 TDI DSG S-Line Bi-Xenon

Audi A3 2.0 TDI DSG S-Line Bi-Xenon 125 kw/170 ks 2009 198.000km...

8.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A1 1.6 TDI Attraction 2013

Audi A1 1.6 TDI Attraction 66 kw/90 ks 2013/2012 170.000 servis...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 308 1.6 HDi Automatik,Panorama,Bi Xenon

Peugeot 308 1.6 HDi Automatik,Panorama,Bi Xenon 81 kw/110 ks 2012...

7.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

VW GOLF 6+ 2.0 TDI DSG-Automatik

VW GOLF 6+ 2.0 TDI DSG-Automatik 103 kw/140 ps 218.000km 2012/20...

8.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 1.7 CDTI Selective

Opel Astra 1.7 CDTi 81 kw/110 ks 2013/2012 godina 185.000km serv...

6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 308 1.6 HDI Automatic,Panorama

Peugeot 308 1.6 HDi Automatik,Panorama 81 kw/110 ks 2011/2010 18...

6.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Citroen C4 1.6 HDI Automatic

Citroen C4 1.6 HDI Automatic blueHDI 84kw/115ks EUR 5 motor 2012/...

11.111.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW 220d M-Paket automatik 2015

BMW 220d M-Paket automatik 2015 140kw/190 ks 2015 godina 120.000...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Transporter T6 2.0 tdi 2.0 TDI Pritsche Doppelkabine

VW T6 Transporter 2.0 TDI Pritsche Doppelkabine 2016/2015 75 kw /...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

BMW 320D 184ps Automatik 2014

BMW 320D 184ps Automatik 2014 136kw/184 ks 2014/2013 godina 200....

15.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Combo Maxi 1.3 CDTi 66kw 2014

Opel Combo Maxi 1.3 CDTi 66kw 2014 2014/2013 243.000km 66 kw / 9...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 2.0 CDTi 160ps Sport Automatik

Opel Astra 2.0 CDTi 160ps Sport Automatik 118 kw/160 ks 2011/2010...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Altea XL Freetrack 4x4 2.0 TDI 2009

Seat Altea XL Freetrack 2.0 TDI 2009 125kw/170ks 2009 150.000 k...

5.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Altea 1.6 TDI Reference 2011

Seat Altea 1.6 TDI Reference 2011 77kw/105 ks 2011 190.000 km ...

5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Passat CC 2.0 TDI 177ps Highline DSG 2015/2014

VW Passat CC 2.0 TDI 177ps Highline DSG 2015/2014 130 kw/177 ks E...

14.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 2012

VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 2012 Sport 55 kw/75 ks 2012/2011 195...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes B180 CDI Avantgarde Automatik

Mercedes B180 CDI Avantgarde Automatik 80kw/110ks 2012/2011 200...

8.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 2.0 CDTI 160ps Automatic 2011

Opel Astra 2.0 CDTi 160ps Sport Automatik 118 kw/160 ks 2012/2011...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes B 180 CDI AMG,Panorama,Xenon

Mercedes B 180 CDI AMG,Panorama,Xenon 80kw/110ks 2013/2012 200.0...

13.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Caddy 1.6 TDI LKW AC

Volkswagen Caddy 1.6 TDI LKW AC 2014/2013 220.000km 75 kw / 102...

8.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.700 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 2.0 TDI 150ps 3 x S-LINE S-TRONIC 2015

Audi A3 2.0 TDI 150ps 3 x S-LINE S-TRONIC 2015 110 kw/150 ks 2015...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Polo 1.6 TDI DSG Sport

Volkswagen Polo 1.6 TDI DSG Sport 66 kw/90 ks 2011/2010 200.000k...

8.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Carat BlueMotion

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Carat BlueMotion 77 kw/105 ks 2012/2011...

8.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes-Benz Vito 113 CDI extralang patnicko

Mercedes-Benz Vito 113 CDI extralang patnicko 2011/2010 265.000km...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

VW Polo 1.6 TDI DSG Xenon,Panorama

VW Polo 1.6 TDI DSG Xenon,Panorama 66 kw/90 ks 2011 -STYLE ...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic 68kw/92ks EUR 6 motor 2012/2011 190.0...

6.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Страна 1 од 2

Public Auto

Телефон: 076 333 666

Адреса: Kacanicki Pat bb

Град: Карпош

Веб страна: www.publicauto.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/publicautomk

*Prodazba i Otkup na vozila. *Zamena na vozila *Hemisko cistenje i poliranje na vozila KUPI NAJDOBRO ZA NAJDOBRA CENA Rabotno vreme: 09:00 do 18:00 osven nedela

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Public Auto

Kacanicki Pat bb
1000

Карпош
www.publicauto.mk

www.reklama5.mk/publicauto

076 333 666

www.publicauto.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам