Public Auto


VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 2012

full

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Corsa 1.2 Enjoy Automatik

f

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Fiat 500 1.2 Automatik,Panorama

f

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A1 1.6 TDI Attraction 2013

ful

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW GOLF 6+ 2.0 TDI DSG-Automatik

VW GOLF 6+ 2.0 TDI DSG-Automatik 103 kw/140 ps 218.000km 2012/20...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 2008 1.6 e-HDi Allure Automatik

Peugeot 2008 1.6 e-HDi Allure Automatik 68 kw/92 ks 2014/2015 god...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes-Benz Vito 113 CDI extralang patnicko

Mercedes-Benz Vito 113 CDI extralang patnicko 2012/2011 265.000km...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

VW Polo 1.6 TDI DSG Xenon,Panorama

VW Polo 1.6 TDI DSG Xenon,Panorama 66 kw/90 ks 2011 -STYLE ...

9.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW GOLF 7 1.6 TDI Comfortline 2014

VW GOLF 7 1.6 TDI Comfortline 2014 81 kw/110 ks 2014 240.000km ...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Dacia Sandero 1.5 dCi Stepway

Dacia Sandero 1.5 dCi Stepway 65kw/88ks EUR 5 motor 2012/2011 23...

5.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW GOLF 6 2.0 TDI 110ps Sport

VW GOLF 6 2.0 TDI 110ps Sport 81 kw/110 ks 2008 234.000km OP...

6.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Leon 1.6 TDI Style Led Matrix

Seat Leon 1.6 TDI Style Led Matrix 77 kw/105 ks 2014/2013 190.0...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW T6 Transporter 2.0 TDI Pritsche Doppelkabine

VW T6 Transporter 2.0 TDI Pritsche Doppelkabine 2014/2013 220.000...

14.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Land Rover Freelander 2.2td4 4x4 Automatik

Land Rover Freelander 2.2 td4 4x4 Automatik 112 kw/152 ks 2010 2...

8.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Insignia 2.0 CDTI Cosmo Automatik

Opel Insignia 2.0 CDTI Cosmo Automatik 114 kw/160 ks 2009 godina ...

7.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 85kw/115ks 2013/2012 170.000 -T...

7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 308 1.6 HDi Automatik,Panorama,Bi Xenon

Peugeot 308 1.6 HDi Automatik,Panorama,Bi Xenon 81 kw/110 ks 2012...

8.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 2.0 CDTI 160ps Automatic 2011

Opel Astra 2.0 CDTi 160ps Sport Automatik 118 kw/160 ks 2012/2011...

8.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes B 180 CDI AMG,Panorama,Xenon

Mercedes B 180 CDI AMG,Panorama,Xenon 80kw/110ks 2013/2012 200.0...

13.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Golf 6 plus 1.6 TDI DSG Highline

77 kw/105 ps 2012/2011 -highline -Top sostojba -Redovno servisi...

8.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Carat BlueMotion

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Carat BlueMotion 77 kw/105 ks 2012/2011...

8.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW X3 2.0 d X-drive 2008’ facelift

BMW X3 2.0 d X-drive 2008’ facelift 110 kw/150 ks 2008 -4X4 ...

7.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Leon 1.6 TDI Style Ecomotive

Seat Leon 1.6 TDI Style Ecomotive 77kw/105 ks 2011/2010 230.000 ...

6.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

VW Golf 6 1.6 TDI Highline DSG Automatik

VW Golf 6 1.6 TDI Highline DSG Automatik 77 kw/105 ps 245.000km ...

8.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Leon FR 2.0 TDI 170ps DSG 2012’

Seat Leon FR 2.0 TDI 170ps DSG 2012’ 125 kw/170 ks 2013/2012 177...

9.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mazda 3 2.2D SkyActive 150KS Euro 6 2016

Mazda 3 2.2D SkyActive 150KS Euro 6 2016 110 kw/150 ks 2016/2015 ...

11.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 1.7 CDTI Selective

Opel Astra 1.7 CDTi 81 kw/110 ks 2013/2012 godina 185.000km serv...

6.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Polo 1.6 TDI DSG Sport

Volkswagen Polo 1.6 TDI DSG Sport 66 kw/90 ks 2011/2010 200.000k...

8.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Corsa D 1.3 CDTi Cosmo 2011

Opel Corsa D 1.3 CDTi Cosmo 2011 70 kw/95 ks 2011 godina 197.000...

4.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 2.0 TDI DSG Cabriolet 2009’

Audi A3 2.0 TDI DSG 103 kw/140 ks 2009/2008 189.000km -Cabr...

8.999 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.111.111 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 3008 1.6 HDi Active

Peugeot 3008 1.6 HDi Active 84 kw/115 ks 2015/2014 170.000km ...

10.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Insignia 2.0 CDTI OPC BiTurbo195ps

Opel Insignia 2.0 CDTI OPC BiTurbo 195ps Cosmo Automatik 2013 143 ...

9.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A4 2.0 TDI 170ps Quattro 2010

Audi A4 2.0 TDI 170ps Quattro 2010 125 kw/170 ks 2010 224.000km ...

10.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW 520 X-drive M-paket

BMW 520d X-drive M-Paket automatik 2018/2017 114.000km servisna ...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 308 1.6 HDI Automatic,Panorama

Peugeot 308 1.6 HDi Automatik,Panorama 81 kw/110 ks 2011/2010 18...

7.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic 68kw/92ks EUR 6 motor 2012/2011 190.0...

6.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Citroen C4 1.6 HDI Automatic

Citroen C4 1.6 HDI Automatic blueHDI 84kw/115ks EUR 5 motor 2012/...

7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 2.0 TDI DSG S-Line Bi-Xenon

Audi A3 2.0 TDI DSG S-Line Bi-Xenon 125 kw/170 ks 2009 198.000km...

8.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 2.0 CDTi 160ps Sport Automatik

Opel Astra 2.0 CDTi 160ps Sport Automatik 118 kw/160 ks 2011/2010...

8.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW 220d M-Paket automatik 2015

BMW 220d M-Paket automatik 2015 140kw/190 ks 2015 godina 120.000...

111.111.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Страна 1 од 2

Public Auto

Телефон: 076 333 666

Адреса: Kacanicki Pat bb

Град: Карпош

Веб страна: www.publicauto.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/publicautomk

*Prodazba i Otkup na vozila. *Zamena na vozila *Hemisko cistenje i poliranje na vozila KUPI NAJDOBRO ZA NAJDOBRA CENA Rabotno vreme:09:00 do 18:00 10:00 do 16:00-nedela

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Public Auto

Kacanicki Pat bb
1000

Карпош
www.publicauto.mk

www.reklama5.mk/publicauto

076 333 666

www.publicauto.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам